TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Een paar jaar geleden waren ze nog de trotse bewoners van een Amsterdams grachtenpand. “Op het meest gefotografeerde plekje van de stad”, vertelden Marcel en Dirk-Jan in een filmpje op Linda.tv. Het was de perfecte locatie voor de hoedenwinkel van Dirk-Jan. Toch verruilde hij die zaak voor een baan als docent hoedenmaken in Boxtel.
Het stel kocht een huis in het nabijgelegen Esch. Ze kunnen er niet aarden, ondanks alle stylingtrucs die ze er toepassen. Door mee te doen aan Kopen of Slopen willen achterhalen of dat aan het huis ligt, of misschien toch aan de omgeving. Makelaar Alex van Keulen rijdt met ze rond en laat de woonmogelijkheden in het Brabantse land zien. Architect Britta van Egmond bedenkt een verbouwplan voor hun huidige huis.
Kopen of Slopen is iedere maandag vanaf 20:30 uur te zien op RTL4. Terug- en vooruitkijken kan bij Videoland.
Welke show heeft tussen 1 november 2024 en 31 januari 2025 de meeste indruk op jou gemaakt? Het is tijd om dat nu te laten weten!
Zien: René van der Gijp ontregelt VI met pikante anekdote
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, The tribute: Battle of the bands, The Lego Batman Movie
22:19Peter Gillis vervolgd voor meerdere mishandelingen, maar nieuw seizoen realityserie gaat door
21:43Jan Slagter over stoppen Spoorloos: 'Het kan gewoon niet meer' (video)
19:16Interview Victor Reinier over exit bij Flikken Maastricht: 'Heel verdrietig'