TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De reacties op Jesus Christ Superstar waren in 1970 niet onverdeeld positief. Met name uit religieuze hoek kwam er kritiek op de rockopera van Andrew Lloyd Webber en Tim Rice.
Toch was er vooral veel lof voor het stuk, dat eerst werd uitgebracht als album, vervolgens als musical en daarna als film. Inmiddels is het in al die vormen uitgegroeid tot een ware klassieker. Wereldwijd komen nog regelmatig nieuwe bewerkingen uit.
Vorige week ging de uitvoering van de Belgische toneelregisseur Ivo van Hove in première. Hierin zijn rollen weggelegd voor Jeangu Macrooy als Jezus, Lucas Hamming als Judas en Edwin Jonker als Pilatus. Kruispunt spreekt met fans van Jesus Christ Superstar. Verder een kijkje bij de laatste repetities met de Nederlandse cast.
Dit Winter Vol Liefde-gezicht is gevraagd voor Adam zkt. Eva VIPS
12:40SBS9 zendt The Saint uit ter ere van de overleden acteur Val Kilmer
12:26Shownieuws: Tooske komt niet meer bij na opmerking Evert over hondje van Máxima
11:14Clash in De Bondgenoten tussen Charissa en El Che: 'Hoe oud ben je nou?!'
11:05Greetje Hakvoort hield klachten over aan Echte Meisjes: 'Bleef wekenlang aanhouden'