TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Johan Derksen is een van de bekendste fans van Lang Leve de Liefde. Weer thuis in Drenthe na de opnames van Vandaag Inside kijkt hij vaak naar de datingshow, waarin twee onbekenden minimaal 24 uur met elkaar in een huis verblijven.
Twee jaar geleden kreeg Derksen in zijn talkshow zelfs een liefdesboodschap van een deelneemster. Hij kon haar woorden wel waarderen, maar met Valentijnsdag heeft hij niet veel: "Ik houd me niet bezig met die commerciële flauwekul."
Commercieel of niet, het zou mooi zijn op de dag van de liefde een vers stel hand in hand het huis verlaat. Bij de duizendste aflevering afgelopen najaar meldden de makers dat het programma al meer dan 160 matches en twee huwelijken heeft opgeleverd.
Lang Leve de Liefde is iedere werkdag om 18:55 uur te zien op SBS6.
KRO-NCRV zendt uitvaart van paus Franciscus live uit
10:47Video: Drama in The Real Housewives van het Zuiden: ‘Uitspraken van dat Mexicaantje kunnen niet door de beugel’
10:00De Rijdende Rechter past Mascha de Rooij als een jas: 'Ik ben wel echt oplossingsgericht'
09:40'RTL Boulevard deze zomer twee keer per avond te zien'
09:26Video: Johan Derksen over Hans Kraay jr. bij MUYM: ‘Erger me dood aan zijn toespraakje’