TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het is zomer en dat betekent dat er op veel buitenplaatsen activiteiten plaatsvinden. Zo ook op Het Huys ten Donck in Ridderkerk. Hier gaan de poorten open voor bezoekers tijdens de Donckse fair. Jonkvrouw Catharina Groeninx van Zoelen en de vele vrijwilligers zorgen ervoor dat alles op rolletjes loopt.
Ook op kasteel Vosbergen in Heerde zijn bezoekers welkom, want er is een openluchtbioscoop. Beheerster Jeanne Kamerlingh Onnes vertelde bij Omroep Gelderland dat dergelijke evenementen belangrijk zijn als bron van inkomsten om het landgoed te kunnen beheren.
Bovendien wil zij het verhaal van Vosbergen delen met bezoekers. “Het is mooi als mensen belangstelling hebben voor het landgoed. Dat draagt bij aan de instandhouding van dit stukje cultureel erfgoed.”
Liefde voor het Landgoed is iedere vrijdag vanaf 20:33 uur te zien bij MAX op NPO1.
Welke show heeft tussen 1 november 2024 en 31 januari 2025 de meeste indruk op jou gemaakt? Het is tijd om dat nu te laten weten!
Vanavond op TV: Van Moskou tot Maidan, vtwonen weer verliefd op je huis, The Heartbreak Kid
11:25Johan Derksen laat zich uit over deelname The Golden Bachelor
10:40De TV van gisteren: The Headliner ook met Marieke Elsinga niet naar de top
10:15Hugo, Froukje en Tom verklappen details nieuwe seizoen Eigen huis en tuin lekker leven
09:41Katja Schuurman onthult: 'Dit vond ik jammer aan GTST comeback'