TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het einde van Penoza zal voor veel velen een groot gemis zijn, maar goed nieuws. De makers van Penoza, Regisseur Diederik van Rooijen en producent NL Film, komen met een nieuwe spannende crimeserie.
De opnames voor de nieuwe serie Anoniem gaan dit weekend al van start. De serie zal bestaan uit tien afleveringen. Dat heeft BNNVARA bekendgemaakt.
De serie gaat over het echtpaar Jurre (Jeroen Spitzenberger) en Saar (Anniek Pheifer). Zij wonen met hun kinderen in Rotterdam. Saar werkt als Officier van Justitie aan een grote zaak en Jurre is leraar geschiedenis op een middelbare school. Ze blijken allebei een eigen geheime strijd te voeren, maar weten dit niet van elkaar.
Acteurs Jouman Fattal, Teun Luijkx, Roeland Fernhout, Marcel Hensema, Guido Pollemans en Peter Blok hebben ook een prominente rol in de serie weten te bemachtigen. Het scenario is daarnaast geschreven door regisseur Diederik van Rooijen.
Wanneer Anoniem precies te zien is, is niet nog bekend. Maar de verwachting is dat we komende winter het resultaat gaan zien op NPO3.
Partnerbijdrage
Zin in actie, spanning en iconische karakters? Dan zit je deze week goed bij Paramount Network. De zender staat in het teken van superhelden en hun minder brave tegenhangers.
Vanavond op TV: Wat wij hebben doorstaan, Postcode Loterij Eén tegen 100, New York Minute
22:04Dit is de winnaar van Make Up Your Mind 2025
13:33Koning staat stil bij 'dag met twee gezichten'
13:22Angela Schijf reageert op vertrek van Victor Reinier bij Flikken Maastricht
13:06Deze mannen zien we in Echte Jongens op Safari