TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Gorter was te gast in het radioprogramma Volgspot om onder meer te vertellen over de voorstelling die ze op 4 mei speelt in het kader van Theater na de Dam. Uiteraard kwam ook haar tv-werk ter sprake.
Momenteel zijn de makers van Oogappels bezig met het afronden van seizoen zes dat dit najaar wordt verwacht op NPO 1. Maar Gorter praatte haar mond voorbij en bevestigde aan presentator Hijlco Span dat de koek daarna nog niet op is: er komt een zevende seizoen.
Afgelopen oktober werd Oogappels door tv-kijkend Nederland beloond met de Gouden Televizier-Ring. De komische dramareeks over het wel en wee van verschilllende gezinnen liet met 39 procent van de stemmen concurrenten B&B vol liefde en De oranjezomer achter zich.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Bij Van Boven thuis, Overtreders, Momentum
21:51Andy van der Meijde en Gordon willen samen een tv-programma maken
19:35Dit zijn de deelnemers van het tweede seizoen van Stars on Stage
17:25Jamai Loman en Chantal Janzen reageren op geruchten over The Voice presenteren
16:34Oud-kandidaten De Slimste Mens bedanken Philip en Maarten in speciale afscheidsvideo