TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Zoals vertrouwd presenteren Jan Slagter en Carrie ten Napel op Eerste Kerstdag het MAX Kerstconcert. Het thema van dit jaar is vriendschap. Onder leiding van dirigent Guido 'The Maestro' Dieteren verzorgt The European Pop Orchestra weer de muzikale begeleiding.
Vele bekende artiesten zingen kerstliederen en stemmige nummers passend bij het thema, onder wie Frans Bauer en Ammar met het nummer 'Een vriend'. Emma Kok komt met haar vertolking van 'Hallelujah'.
Oud-commandant der Strijdkrachten Peter van Uhm, wiens zoon op missie in Afghanistan door werd gedood, heeft inspirerende woorden. De oud-militair deelt zijn inzichten en ervaringen over moed, schuld en verantwoordelijk die hij opdeed tijdens zijn veertigjarige carrière in de krijgsmacht.
Het MAX Kerstconcert 2023 is op Eerste Kerstdag vanaf 13:22 uur te zien bij MAX op NPO1.
Clash in De Bondgenoten tussen Charissa en El Che: 'Hoe oud ben je nou?!'
11:05Greetje Hakvoort hield klachten over aan Echte Meisjes: 'Bleef wekenlang aanhouden'
10:44YouTube-serie Accepteer de Punchline krijgt XL-versie op NPO Start
10:10Dit weten we al over het derde seizoen van Knokke Off
10:00Herman van der Zandt: 'De Reünie voelde gek genoeg direct vertrouwd'