TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Jaarlijks leidt ongeveer 40 procent van de misdaden die in Opsporing Verzocht aan bod komen tot aanhoudingen. In dit jaaroverzicht blikt Anniko van Santen terug op enkele zaken die werden opgelost dankzij tips van het publiek.
Zo was er de dief op Schiphol die honderden gloednieuwe smartphones ontvreemdde. Door zich voor te doen als vrachtwagenchauffeur, ging hij er vandoor met een buit van maar liefst 1,7 miljoen euro. Lang kon de crimineel niet genieten van zijn waar. Slechts een dag nadat bewakingsbeelden van de diefstal te zien waren in Opsporing Verzocht, arresteerde de politie een verdachte.
Helaas werden niet alle zaken zo snel opgelost. In het jaaroverzicht is dan ook aandacht voor de onderzoeken waarvoor de gouden tip nog ontbreekt.
Het Opsporing Verzocht Jaaroverzicht is op donderdag 28 december vanaf 20:49 uur te zien op NPO2.
Welke show heeft tussen 1 november 2024 en 31 januari 2025 de meeste indruk op jou gemaakt? Het is tijd om dat nu te laten weten!
Zien: René van der Gijp ontregelt VI met pikante anekdote
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, The tribute: Battle of the bands, The Lego Batman Movie
22:19Peter Gillis vervolgd voor meerdere mishandelingen, maar nieuw seizoen realityserie gaat door
21:43Jan Slagter over stoppen Spoorloos: 'Het kan gewoon niet meer' (video)
19:16Interview Victor Reinier over exit bij Flikken Maastricht: 'Heel verdrietig'