TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Caroline Tensen presenteert vanaf vanavond een bijzonder seizoen van Eén tegen 100. Omdat het spelprogramma 25 jaar bestaat, doen er aan deze reeks alleen mensen mee die 25 jaar oud zijn. Dat geldt dus zowel voor de kandidaat die naast Caroline staat als voor de honderd kandidaten tegen wie die het opneemt.
De presentatrice zelf telt inmiddels 61 lentes. Toen zij 25 was, in 1989, maakte Caroline haar debuut bij RTL Veronique, het eerste commerciële tv-station van Nederland en de voorloper van haar huidige werkgever RTL 4.
De ervaren presentatrice, ooit begonnen als promotiemeisje en omroepster bij Veronica, is sinds de start in 2000 het gezicht van Eén tegen 100. De spelshow is op diverse zenders te zien geweest, maar Caroline verhuisde altijd mee.
Postcode Loterij Eén tegen 100 is vanaf 27 april 2025 iedere zondag om 20:05 uur te zien op RTL 4.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Married at First Sight-kijkers worden nu al moedeloos van Bjorn
06:47Vanavond op TV: Geef me de vrijheid, Married at first sight, Ava
01:04Komende week in GTST: Verdachte verzoekjes en de roemloze retour
21:56Johan Derksen verklaart afwezigheid bij Vandaag inside: 'Had even geen zin om hier leuk te zitten te doen'
17:55Jette van der Meij pakt rol in tweede seizoen Videolandserie Máxima