TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Veel tieners dromen van een leven als artiest, maar voor de negentienjarige Senna Willems uit Helmond is de droom werkelijkheid.
In de muziekdocumentaire Senna, Alles Heeft een Reden vertelt de jonge zangeres hoe ze in korte tijd uitgroeide tot een veelgevraagde act in het livecircuit. Sleutel tot haar succes is naast een portie talent, een dosis geluk en gouden stembanden de naamsbekendheid die ze kreeg door mee te doen aan talentenjachten op televisie.
Het begon in 2018 toen ze de coaches van The Voice Kids met haar auditie wegblies. In 2021 haalde ze de tweede plaats in de SBS-talentenjacht We Want More. Jurylid André Hazes was zo onder de indruk dat ze mocht optreden tijdens Holland Zingt Hazes. Inmiddels treedt ze op met haar eigen band en repertoire.
Senna, Alles Heeft een Reden is op zaterdag 4 november om 17:10 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
Welke show heeft tussen 1 november 2024 en 31 januari 2025 de meeste indruk op jou gemaakt? Het is tijd om dat nu te laten weten!
Zien: René van der Gijp ontregelt VI met pikante anekdote
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, The tribute: Battle of the bands, The Lego Batman Movie
22:19Peter Gillis vervolgd voor meerdere mishandelingen, maar nieuw seizoen realityserie gaat door
21:43Jan Slagter over stoppen Spoorloos: 'Het kan gewoon niet meer' (video)
19:16Interview Victor Reinier over exit bij Flikken Maastricht: 'Heel verdrietig'