TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De teams van scouts Angela Groothuizen, rapper Donnie, Tabitha, Flemming en Nicky Romero raken steeds voller en voller. Voor de kandidaten die nu nog auditie moeten doen, is dat slecht nieuws. Zij moeten nu nog beter hun best doen om de scouts te overtuigen van hun kunnen.
Wie zich voor nu weinig zorgen hoeft te maken, is Jean Toxic, ook bekend als Jens Broes. Vorige week bood Angela Groothuizen maar liefst 5000 euro om in deze act te investeren en daarmee verzekerde de ster zich van een plek in de halve finale.
In een eerder interview verklapte Angela al het een en ander over Jean. "Ik heb wel een wereldact binnengehaald: een jongen uit Antwerpen die als 'drag' optreedt. Ik heb nog nooit zoiets gezien", aldus Angela in Veronica Superguide. "Hij gaat absoluut scoren."
Of er in deze aflevering net zo'n een groot talent op het podium zal staan, moet blijken.
Rik van de Westelaken over ontknoping Wie is de Mol?: 'Wordt te gek'
08:08De TV van gisteren: Kijkers verdeeld over kwartfinale The Headliner
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, The tribute: Battle of the bands, The Bad Guys
18:51André van Duin gaat het muziekprogramma Het MAX Orkest presenteren
16:55Claude zingt ESF-nummer live in speciale Eva-aflevering