TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De tv-kijker heeft Tom Egbers een flinke tijd moeten missen doordat hij een jaar lang op non-actief stond, vanwege ontstane onrust over vermeend grensoverschrijdend gedrag achter de schermen bij Studio Sport.
Die lastige tijd laat de voormalig Studio Sport-presentator nu achter zich want vanaf donderdagavond is zijn nieuwe sportprogramma Toms Sportverhalen te zien op NPO2. Daarin gaat Egbers, toch gewoon weer voor de NOS, op zoek naar de mooiste sportverhalen in het door hem zo geliefde Engeland.
Aldaar is hij op zoek gegaan naar persoonlijke verhalen van sporters; zo bezoekt hij in de eerste uitzending bijvoorbeeld de geboorteplaats van de nieuwe Britse dartssensatie Luke Littler, Runcorn.
Bij Tijd voor MAX zal de nadruk natuurlijk op de nieuwe documentaireserie liggen maar het Omroep MAX-powerkoppel Niessen en Van Os kan natuurlijk niet om alle ophef van de afgelopen jaren heen. De kijker zal namelijk ook willen weten hoe het nu met Tom gaat en hoe hij de afgelopen tijd beleefd heeft.
Het is overigens alweer zo'n anderhalf jaar geleden dat de presentator in een talkshow te zien was: toen bracht hij een bezoek aan Khalid & Sophie en dat gesprek bracht toen nogal wat teweeg.
Tijd voor MAX is woensdagavond om 17:10 uur te zien op NPO2. De eerste aflevering van Toms Sportverhalen zie je donderdag om 20:55 uur op diezelfde zender.
'RTL Boulevard deze zomer twee keer per avond te zien'
09:26Video: Johan Derksen over Hans Kraay jr. bij MUYM: ‘Erger me dood aan zijn toespraakje’
09:06Video: Viraal ‘knappe agent’ uit The Passion reageert op alle aandacht
08:34Dit is de opvolger van Maarten van Rossem bij De Slimste Mens
08:03De TV van gisteren: Spannende KNVB-bekerfinale trekt veel kijkers