TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In deze periode wordt er niet alleen traditiegetrouw afgeteld naar het nieuwe jaar, maar ook naar de aanvoerders van de Top 2000. Natuurlijk zou het alternatieve aftelmoment niet compleet zijn zonder de Top 2000 a Gogo.
Vanaf vanavond ontvangen Diederik Ebbinge en Leo Blokhuis uiteenlopende gasten die hun wildste en amusantste verhalen delen over de nummers in de Radio 2-ranglijst. Smakelijke anekdotes worden afgewisseld met boeiende reportages en aangenaam gedateerde videoclips.
Naar eigen zeggen reikt de muzikale kennis van Diederik tot medio jaren 90. Een beletsel is dat volgens hem echter niet. “Ik geloof sowieso dat 80 procent van de hele Top 2000-muziek uit de vorige eeuw is, dus in die zin weet ik dan nog heel veel”, stelde Diederik bij Radio 2.
Top 2000 a Gogo is op donderdag 26 december 2024 om 21:10 uur te zien op NPO 1.
Video: Sylvie Meis sneert naar John de Mol en Vandaag Inside-mannen
11:25Dit programma komt in de plaats van Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
10:50Zo verlaat Victor Reinier na achttien jaar Flikken Maastricht
10:07De bom is gebarsten is Married at First Sight: Femke in tranen na pittige ruzie met Olof
09:43Albert Verlinde: 'Peter Gajes? Gewoon van de buis halen!'