TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In Tussen Kunst en Kitsch taxeert een expert het schilderij Autostop suïcide van Jacqueline de Jong.
Haar naam zal niet iedereen bekend voorkomen. Onder meer het Cobra Museum voor Moderne Kunst en het Stedelijk Museum Amsterdam wijdden echter overzichtstentoonstellingen aan het veelzijdige oeuvre van deze beeldend kunstenares. Ze maakte ook werk voor de Nederlandsche Bank.
Verder buigen de deskundigen zich over een zeldzame knobbelbeker, een hanger van agaat en een ivoren naaidoos uit India. Voor Frits Sissing is het iedere keer weer spannend hoe het oordeel van de experts luidt. “De diepe teleurstelling of onverwachte blijdschap, dat is de apotheose van elk item in de uitzending”, vertelt de presentator. “Ik vind het allebei even mooi.”
Deze aflevering van Tussen Kunst & Kitsch is op 28 november om 21:32 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
Welke show heeft tussen 1 november 2024 en 31 januari 2025 de meeste indruk op jou gemaakt? Het is tijd om dat nu te laten weten!
Derk Bolt wast handen in onschuld na Spoorloos-debacle: 'Zaak van KRO-NCRV'
09:03Zien: René van der Gijp ontregelt VI met pikante anekdote
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, The tribute: Battle of the bands, The Lego Batman Movie
22:19Peter Gillis vervolgd voor meerdere mishandelingen, maar nieuw seizoen realityserie gaat door
21:43Jan Slagter over stoppen Spoorloos: 'Het kan gewoon niet meer' (video)