TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In Uit het Leven brengt Herman van der Zandt een eerbetoon aan hen die ons dit jaar ontvielen. Hij staat stil bij het heengaan van onder anderen journalist Karel van de Graaf, auteur Margo Minco en Wim de Bie.
Deze komiek vormde samen met schoolvriend Kees het legendarische duo Van Kooten en De Bie. Hij tekende voor typetjes als ‘vrije jongen’ Tedje van Es, eeuwige vrijgezel Frank van Putten en de grofgebekte alcoholist Dirk.
Een minder bekende verdienste is dat Willem-Alexander Haags leerde dankzij het tweetal. Uit bittere noodzaak, want op school werd de prins gepest met zijn Baarnse accent. “Door Koot en Bie echt uit mijn hoofd te leren, kon ik binnen no time gewoon meedoen in de klas in Den Haag”, onthulde de koning in 2017 in een televisie-interview.
Uit het Leven is op vrijdag 29 december vanaf 22:00 uur te zien bij de NOS op NPO1.
Lang Leve de Liefde: Simon en Rebecca niet helemaal toonvast tijdens karaoke
11:35Komende week in Flikken Maastricht: Nico neemt steeds meer afstand van Eva en Wolfs
11:26Boerin Bertie onthult wat er na de selectie met de brieven gebeurt in Boer Zoekt Vrouw
10:20Dit programma vervangt The Tribute: Battle of the Bands na de finale op SBS6
09:07Frank Lammers, Bridget Maasland en Khadija Arib in nieuw seizoen Verborgen Verleden