TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De uitzending van Vandaag Inside gaat dan ook geheel als verwacht flink over de tong bij de kijkers.
Wilfred Genee, Johan Derksen en René van der Gijp wilden het gisteravond in de uitzending van Vandaag Inside net over Donald Trump hebben en de kans dat hij ooit weer het Witte Huis zal bestormen, maar lang hoefden ze daar niet over te praten. Precies op dat moment trok er namelijk een vrouw in het publiek al haar kleding uit. "Wat? Wat gaan we nu krijgen?" stamelde Wilfred compleet verbouwereerd.
De vrouw liet zich daar in ieder geval niet door tegenhouden. Die paradeerde er flink op los. Met een spannende achtervolging met brandweerman slash beveiliger Theo tot gevolg.
Je denkt nu mogelijk: alweer. Maar wees gerust, haar performance bleek namelijk - in tegenstelling tot de Jinek-uitzending - in scène gezet. "Om er even heel duidelijk bij te zeggen dat onze bewaking natuurlijk top is. Daar mankeert natuurlijk niets aan", vertelt Wilfred na afloop. "Maar het was even een knipoog naar de laatste weken."
Eind goed, al goed? Niet bepaald. Vooral het feit dat één van de mannen in het publiek besloot om een tik op haar billen te geven waarna hij meteen de studio werd uitgezet, leverde flink wat discussie op op Twitter.
Jammer dat ze zich niet aan de tafel vastplakte?? #vandaaginside @vandaaginside pic.twitter.com/0jl1VWmJMX — Joyce Derksen Fotografie ??? (@JoyceDFoto) November 16, 2022
Leuke actie totdat Genee verplicht moest uitleggen dat het gescript was(dat wisten we natuurlijk al) en dan ook nog die vent eruit schoppen omdat hij een tik op haar billen gaf. Wat is Nederland toch een preuts landje geworden zeg!#vandaaginside — Dias (@Dias15831117) November 16, 2022
Alweer een activist! Nu bij Vandaag Inside. Moeten ze toch echt wat aan doen. #vandaaginside #vi — ????? (@iEDWINnl) November 16, 2022
#vandaaginside beetje flauw dat ze die man die een klap op de kont van Mercedes geeft de zaal wordt uitgezet — Michel (@Michel33162669) November 16, 2022
Er wordt wat ongemakkelijk gelachen en gekeken. Iedereen lijkt een beetje van zijn stuk. Gelukkig is er ook een vent die zijn focus behoudt en meteen denkt dat je dan ook aan iemand mag zitten én de daad bij de gedachte voegt.???#vandaaginside https://t.co/wWRu2RcY45 — Madelon de Jong (@MadelondeJong) November 16, 2022
Partnerbijdrage
Na bijna drie jaar wachten is het zover: het zesde en (helaas) laatste seizoen van The Handmaid’s Tale is vanaf vandaag te zien bij Videoland.
Jane blikt terug op Big Brother-avontuur: 'Negatieve reacties raken me niet snel meer'
14:07Komt er een tweede seizoen van de reallifesoap van Gerard Joling?
13:12Dit programma vervangt De Oranjezondag op SBS6
12:52Talent Unplugged krijgt een tweede seizoen
12:13Vanavond in Kopen Zonder Kijken: 'Hartslag van 100 bij Richard en Dennis'
Dune zou een ‘onverfilmbaar boek’ zijn. Toch slaagt Denis Villeneuve er behoorlijk goed in.