TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Over precies veertien dagen is het Kerstavond. De EO telt af met de driedelige serie Wat Is Kerst?, die in het teken van de voorbereiding op het feest staat. Hierin zijn onder meer verhalen te horen over het wezen van Kerstmis, zoals samenzijn. Presentator Mirjam Bouwman krijgt steeds gezelschap van presentatoren van Bid, bedank, bewonder, nu is dat Marleen Stelling.
Het thema van deze aflevering is 'kerstkind'. Te gast is socialemediaberoemdheid Zara Goedemans, ook bekend als Zaar. Afgelopen jaar bekeerde ze zich tot het christendom en beviel ze van haar eerste kindje.
Mirjam Muis komt ook langs. Jarenlang was zij predikant van de gereformeerde kerk in Ottoland. Nu werkt ze bij het Leger des Heils en is ze raadslid voor de ChristenUnie.
Wat Is Kerst? start zondag 10 december om 12.00 uur bij de EO op NPO 2
Bargasten VI samen het theater in
13:55Buddy Vedder mist Loretta Schrijver enorm: 'Het was en is een geweldige vrouw'
13:54Zo ziet de finaleweek van Big Brother 2025 eruit
13:33Carlo Boszhard hoopt dat kijkers de stellen uit Married at First Sight een eerlijke kans geven
11:22'Realityserie Yolanthe krijgt een tweede seizoen'