TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Mexico is prachtig en de kandidaten zijn leuk, al zijn volgens de kijkers sommige Wie is de Mol?-opdrachten in dit seizoen erg vaag. Zoals die uit aflevering 3, waarbij de deelnemers persoonlijke vragen beantwoordden en daarna moesten inschatten welke steden het dichtst bij Amsterdam liggen voordat ze een puzzel konden oplossen.
Lees ook: Patrick Martens vertrouwt deze persoon voor geen meter
Hoe kan het dat de kandidaten zo’n ingewikkelde opdracht meteen begrijpen? Heel simpel: na de uitleg van Rik van de Westelaken licht de regisseur het spel toe en is er ruimte voor vragen. Voor de crew is vooral de uitvoering van de opdrachten een breinbreker. Dit jaar moesten ze voor een pubquiz met een mariachiband op het laatste moment uitwijken naar een restaurant, omdat de oorspronkelijke locatie - een plein - gerenoveerd werd.
Voordat ze echter massaal hun koffers pakken, is het in deze aflevering eerst tijd voor iets anders. Aan het einde van de vorige aflevering stond Jeroen Spitzenberger op het punt om een van de kisten open te maken met daarin een van de afvallers. Keert Justin Mooijer, Babs Schutte of toch Jip van den Toorn terug? De tijd zal het uitwijzen.
Wie Is de Mol? is iedere zaterdag vanaf 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
Partnerbijdrage
Johan Derksen verklaart afwezigheid bij Vandaag inside: 'Had even geen zin om hier leuk te zitten te doen'
17:55Jette van der Meij pakt rol in tweede seizoen Videolandserie Máxima
16:01Dit kun je verwachten van de finale van Make Up Your Mind
15:03Dochter van Johan Derksen reageert op zijn afwezigheid bij Vandaag Inside
14:22KZK-makelaar Alex van Keulen over zieke Martijn Krabbé: ‘Enorm gemis om hem niet meer om ons heen te hebben’