TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
“Soms kan de liefde als sneeuw voor de zon verdwijnen”, begon voice-over Jeroen Kijk in de Vegte de eerste aflevering van Winter Vol Liefde. En soms doorstaat de liefde zelfs de dikste ijsplaat. In deze laatste week is het erop of eronder voor de vrijgezellen.
Tot zijn vrouw Marie José overleed, runde Marco met haar hun boetiekhotel in Noorwegen. Nu doet hij dat in zijn eentje en dat is soms best stil. Toch blijft hij in de liefde geloven. Vanaf het begin van het programma is Marco er duidelijk over: hij zoekt geen kopie van zijn overleden vrouw, maar wél iemand met een warme persoonlijkheid.
En lukt het Guido in Lapland zijn avontuurlijke vrouw te vinden die gedroogd runderhart lust en zonder morren door de sneeuw ploegt naar het toiletgebouwtje buiten?
Winter Vol Liefde is van maandag t/m donderdag dagelijks om 20:30 uur te zien op RTL4.
GTST-kijkers gieren om opvallende 'goocheltruc': 'Opa Henk wordt Hans Klok'
14:10Deze BN’ers hebben al eens meegedaan aan Make Up Your Mind
13:56Bekende collega's reageren op overlijden Loretta Schrijver: 'Wat gaan we jou en je bulderlach missen'
13:05Loretta Schrijver op 68-jarige leeftijd overleden
10:57Albert Verlinde klaar met kritiek op Linda de Mol: 'Gun die vrouw een kans'