TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
TV van gisteren
Oranje tegen Les Bleus eindigde in een, volgens velen, onbevredigend gelijkspel. Ruim 5,46 miljoen mensen zagen de wedstrijd op NPO 1, gevolgd door nog eens 2,2 miljoen voor de nabeschouwing. Na middernacht was Een huis vol als slaapmutsje goed voor 254.000 kijkers.
Met dit slome tempo gaan we het niet halen he! Spelers moet zich vrij bewegen en niet sloom aan de wandel gaan. Beetje actie in die tent! #NEDFRA — the queen ?? (@blablabla2701) June 21, 2024
Memphis heeft al zeker 10 ballen gehad en alle 10 dramatisch geraakt… bij PSV hebben we allemaal geleerd hoe goed de spelhervattingen van Gakpo zijn. Waarom neemt die ze niet? #EURo2024 #nedfra — Joost Wijen (@WijenJoost) June 21, 2024
Waarom neemt Depay al die vrije ballen?
Hij kan er in ieder geval niks van.#NEDFRA — peter snijders (@Pesnijders) June 21, 2024
Landelijk wordt rekening gehouden met het speelschema van Oranje, zo begon de theatervoorstelling van Van der Laan & Woe zelfs een uurtje eerder zodat iedereen op tijd voor de televisie kan zitten. Van de 100 mensen die gister tv keken, zagen 83 het Nederlands elftal. Concurrenten blijven dus grotendeels onbekeken, maar daar had RTL 4 lak aan: de zender zond gewoon een kersverse Bestemming X uit. Leuk voor de niet-voetbalfans, maar het leverde wel een kijkcijferdieptepunt op: 242.000 kijkers.
@RTL4 niet erg slim om vrijdag #bestemmingx uit te zenden terwijl Nederland-Frankrijk om 21.00 begint. — Fr??nk ? (@dropliefhebber) June 19, 2024
Nou de rest kijk ik later wel. Tijd voor voetbal #BestemmingX — Mrs.Callen-McGarrett (@Ilse_Futbolista) June 21, 2024
Nogmaals dank aan de infographics en uitleg van alle spellen in dit programma! Het maakt de kijkervaring zo veel duidelijker en zet meteen de sfeer neer! Top gedaan! Letten jullie op, Wie Is De Mol?! #bestemmingx — Rob Jacobs (@robster16) June 21, 2024
SBS 6 besloot het op primetime tegenover het voetbal bij een herhaling van Het roer om te houden. Die scoorde zó laag dat het niet eens de kijkcijfer top 100 wist te halen. De zender maakte tijdens de wedstrijd veel goed met een keurige 297.000 kijkers voor Hart van Nederland en na de wedstrijd mochten de mannen van Vandaag inside Oranje los: 907.000 kijkers waren benieuwd wat Johan, Wilfred en René er van vonden.
Wat doe je dat kind aan, zo triest ? #hetroerom — Hanna48 (@f_najade) June 21, 2024
We gaan ‘off grid’, maar wel even ergens naartoe met de auto om de telefoons en computer op te laden! #hetroerom — conny rehorst (@connyrehorst) June 21, 2024
De in het artikel genoemde kijkcijfers zijn afkomstig van Tina Nijkamp, zij deelt dagelijks lineaire kijkcijferdata op haar Instagramaccount @tinanijkamp.
Partnerbijdrage
Ben je zo iemand die een goede filmklassieker keer op keer kan kijken? Dan komt dat goed uit, want is Icons of Cinema-maand op Paramount Network.
Nieuwe docu Kees Momma vanaf deze dag te zien op Videoland
12:50Dit Winter Vol Liefde-gezicht is gevraagd voor Adam zkt. Eva VIPS
12:40SBS9 zendt The Saint uit ter ere van de overleden acteur Val Kilmer
12:26Shownieuws: Tooske komt niet meer bij na opmerking Evert over hondje van Máxima
11:14Clash in De Bondgenoten tussen Charissa en El Che: 'Hoe oud ben je nou?!'