TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het lot van Katja’s ouders leest als het plot van een tragische roman. In Spoorloos zien we hoe het verhaal begint in Rome. Het is eind jaren 60 en moeder Rosemarie werkt als stewardess voor een Italiaanse luchtvaartmaatschappij. Ze heeft een relatie met een jonge geneeskundestudent.
Op familiebezoek in Nederland krijgt Rosemarie een auto-ongeluk en raakt in coma. De artsen ontdekken dat ze zwanger is. En tussen haar spullen zit een niet verstuurde brief aan haar geliefde, waarin ze schrijft dat ze overtijd is. Maanden later komt Katja ter wereld. Ze wordt in een pleeggezin geplaatst. Na vier jaar overlijdt haar moeder. Ze is nooit ontwaakt uit haar coma en heeft niet over Katja’s vader kunnen vertellen. Derk Bolt is in Rome om hem te zoeken.
De Bondgenoten: hunk John maakt de tongen los
12:45Zien: zo gaat het nieuwe huis van de Meilandjes in Noordwijk eruit zien
11:34Teun Föhn in URK!: 'Geef die blaffende hond een kalmeringspil'
10:46Boer Tom baalt van stoppen Eigen Huis & Tuin: 'Heel jammer'
09:50Reinout Oerlemans over zijn rol als Arnie Alberts in GTST: 'Kijk er met ontzettend veel warmte en plezier op terug'