/div>
© Screenshot KIJK.nl

Video

Chantal Janzen: 'Fijn dat we er voor Martijn Krabbé kunnen zijn'

Bas van Thiel

  ·  
Chantal Janzen
Delen
Chantal Janzen is een van de RTL-presentatoren die een aflevering van Kopen Zonder Kijken zullen gaan presenteren, nu Martijn Krabbé dat vanwege zijn ziekte niet meer kan. Ze doet dat op zijn eigen verzoek en steunt hem verder zoveel waar mogelijk: 'We hebben met alle bevriende collega's heel goed contact en we zien elkaar regelmatig en ik denk dat dat belangrijk is, dat je er voor elkaar bent als er zoiets in je leven aan de hand is.'

wat denk jij?
Kopen Zonder Kijken met diverse presentatoren, goed plan?
Aantal stemmers: 434

Bekijk het fragment van Shownieuws hierboven. Het nieuwe seizoen van Kopen Zonder Kijken is vanaf maandag 24 maart wekelijks om 20:30 uur op RTL 4 te zien.

Wat je verder niet mag missen

Alle tips

André van Duin blikt terug in slot 10 jaar Mindf*ck

André van Duin stond versteld toen Victor Mids een van zijn schoenen in gebak veranderde. In 10 jaar Mindf*ck snapt de komiek dit kunstje nog steeds niet.
 
Toon meer tips