TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het is alweer tien jaar geleden dat de Terminator (Arnold Schwarzenegger) naar de aarde kwam om Sarah Connor (Linda Hamilton) te vermoorden.
In de tussentijd heeft Sarah haar verhaal aan allerlei mensen verteld, maar niemand gelooft haar. Ze belandt daarom zelfs in een gesticht. Niemand die gelooft dat de Terminator echt bestaat.
Tot hij in Terminator 2: Judgment Day plots weer opduikt. Niet om Sarah alsnog te vermoorden, maar om haar zoon John (Edward Furlong) te beschermen.
De oude Terminator doet er alles aan om John Connor te behoeden voor een nieuwer model Terminator: de T-1000. Deze moordmachine is in alle opzichten een upgrade van zijn voorganger. Hij is niet alleen sneller en sterker, hij kan ook op ieder gewenst moment een andere gedaante aannemen.
Terminator Arnie gaat er dus nog een hele kluif aan krijgen om John uit handen van dit eenmansleger te houden.
Terminator 2: Judgment Day was destijds het grootste succes van regisseur James Cameron. De film kreeg lovende kritieken, won een Oscar voor de bijzondere special effects en is tot op de dag van vandaag de succesvolste Terminator-film.
Toch is de half miljard dollar die de film in het laatje bracht tegenwoordig klein bier voor Cameron. Zijn Titanic en Avatar tikten allebei de twee miljard aan.
Kijkers niet blij met veranderingen rond realityprogramma Lang Leve de Liefde
09:36Familie Bogaart uit Waar Doen Ze Het Van? krijgt een reallifesoap op SBS6
09:29Video: De familie Jelies kon bij de NPO ‘niet zichzelf zijn’
09:15Video: Judith en Bart uit Winter Vol Liefde slaan een nieuwe weg in
08:53Gerard Joling twijfelt over nieuw seizoen Only Joling