TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Haar erelijst telt twee wereldtitels en een fraaie tweede plek in de olympische finale. Maar het zijn wapenfeiten van jaren geleden. Hoe is het nu met Dafne Schippers? Gregory Sedoc volgt haar op weg naar de Spelen in Tokio en benut de wetenschap om haar nóg sneller te laten lopen. “We hebben werkelijk alles onderzocht”, vertelt de voormalig hordeloper. “Hoe is haar materiaal, welke voeding neemt ze?”
Verder onderzoeken ze samen haar loopstijl: is die pas nou te kort of te lang? En na de training nemen atleten vaak een ijsbad om het herstel te bevorderen, alleen is het intussen maar de vraag of dat middel wel zo verstandig is. Tot slot kan Gregory het niet nalaten om het fabuleuze Europese record van Schippers op de 200 meter (21,63) aan te vallen.
Partnerbijdrage
Zet de bitterballen maar klaar en schenk jezelf een goudgele rakker in, want vanavond vanaf 20:30 uur is Het Holland Huis te zien op SBS6.
Op deze datum is Hélène Hendriks weer terug met De Oranjezomer
14:30Deze B&B-eigenaren zien we mogelijk ook terug in B&B Vol Liefde 2025
13:46KRO-NCRV deelt trailer van dramaserie Ik Val Niet, Ik Dans met Hanna van Vliet
13:31SBS6 gunt Moordfeest een nieuw seizoen
13:16Videoland deelt eerste beelden van realityshow I Kissed a Girl