TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
De vier finale acts staan op 12 april op het podium. Dat maakte concertorganisator MOJO vrijdag bekend.
Twaalf tributebands gaan weer strijden tegen elkaar met als doel een optreden in de Ziggo Dome. Dit seizoen komt er muziek van van Elton John, Spice Girls, Frank Sinatra, Joe Cocker, Kool & The Gang, Bee Gees, Robbie Williams, Toto, Gloria Estefan, Guns N'Roses, The Blues Brothers en Creedence Clearwater Revival voorbij. En de winnaar wordt beloond met een concert van 1 uur in Ziggo Dome.
Net als in de vorige seizoen is ook dit keer een jury van de partij met daarin Cesar Zuiderwijk (Golden Earring), Angela Groothuizen (Dolly Dots) en Spike (DI-RECT). Presentatie is in handen van Gerard Ekdom. Bouke & The ElvisMatters Band en Queen Must Go On wonnen de vorige edities.
The Tribute - Battle of the Bands is vanaf 6 januari iedere zaterdag om 20:00 uur te zien op SBS6. My Tribute to Elvis - van eerdere winnaar Bouke - volgt om 21:30 uur.
Partnerbijdrage
Dochter van Johan Derksen reageert op zijn afwezigheid bij Vandaag Inside
14:22KZK-makelaar Alex van Keulen over zieke Martijn Krabbé: ‘Enorm gemis om hem niet meer om ons heen te hebben’
13:23Dit programma vervangt Chateau Meiland: La Dolce Vita op SBS6
11:10Deze 20 online-videoseries maken nog kans op de Televizier-Ring Online-videoserie 2025
11:09Alles over de Gouden Televizier-Ring verkiezing 2025