TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
TV van gisteren
En dat is niet voor niets: de vonken vliegen er af tussen deze twee.
Het huidige seizoen van Married at First Sight is alweer even onderweg. We ruzieden de afgelopen tijd dan ook mee met Olof en Femke, fronsten bij de match tussen de nogal verlegen Giovanni en zijn kersverse echtgenote Hinke en zwijmelden weg bij de (misschien wel té lieve) Bart. Maar toen moesten Svea en Joey nog komen.
Het laatste koppel van dit seizoen gaf elkaar pas in de aflevering van dinsdag het jawoord - en hoewel dat moment in MAFS vaak nogal ongemakkelijk verloopt, was daar bij hun bruiloft helemaal niets van te merken. Kijkers zagen meteen de aantrekkingskracht tussen Svea en Joey en kunnen nu alleen maar hopen dat die de komende weken blijft groeien.
Bij Svea en Joey is er al vuurwerk #mafsnl #mafs pic.twitter.com/hFZ7OWodga — Myra ? (@Skierwiefke) April 22, 2025
Je hebt koppels die elkaar niet eens echt aan te durven kijken bij de foto's en dan heb je Joey en Svea....
Morgen is ze zwanger.#mafsnl #marriedatfirstsightnl #mafs pic.twitter.com/h3aWqVQlYn — Dreamer (@MCnotHamm3r) April 22, 2025
Svea & Joey zijn leuk ?? #mafs #mafsnl — Juliette (@JulietteReukema) April 22, 2025
Qua fysieke aantrekkingskracht zit het volgens mij wel goed tussen Svea en Joey. #mafs #mafsnl — !n§r!d (@inkyopdrift) April 22, 2025
In romantische films ziet dit er toch altijd iets gemakkelijker, lichter en liefdevoller uit…#mafs #mafsnl pic.twitter.com/kyxe8k7J7d — !n§r!d (@inkyopdrift) April 22, 2025
Liever zin in iets minder zoetsappigs? Terwijl Svea en Joey elkaar heel wat beloofden, barstte wederom de bom bij Olof en Femke in Albanië....
Wat hopelijk niet groeit? De boom in het bungalowpark op Goeree-Overflakkee. Althans als je het Leo uit De Rijdende Rechter vraagt. Hij ergerde zich de afgelopen jaren groen en geel aan de boom van zijn buurman, die volgens hem niet alleen lelijk is, maar ook voor veel viezigheid zorgde op zijn auto. Frank daarentegen vond de boom prachtig en zag het probleem niet zo. Tot mr. John Reid erbij kwam om het probleem in kaart te brengen.
Zijn uitspraak? Je mag overhangende takken van je buurman verwijderen, maar alleen als deze op of boven jouw erf hangen en de buurman erop aangesproken is maar weigert er zelf iets aan te doen. "Maar slechts tot uw penseelsgrens. Dat recht heeft u gewoon. Hinder is geen vereiste", aldus de tv-rechter.
Die man is boos omdat er in een park een boom staat.
#derijdenderechter pic.twitter.com/tWwijJMixi — ??? ? ??? (@Bearfellow) April 22, 2025
Tja vroeger was alles beter aldus Leo #derijdenderechter — Jaantje (@dianevos757691) April 22, 2025
Gevalletje tijd te veel... Als je jezelf gaat vermaken, heb je geen tijd om op je buren te letten en je te ergeren.. #derijdenderechter — Phoebe Janssen (@phoebeke8) April 22, 2025
Pfff je kunt ook overal over zaniken #derijdenderechter — Jaantje (@dianevos757691) April 22, 2025
Programma's als Married at First Sight (684.000) en De Rijdende Rechter (727.000), maar ook Bed & Breakfast (959.000) en De Boer Op (406.000) zijn inmiddels vaste kost op dinsdagavond. Wie gisteren echter zin had in iets anders, kon op NPO 3 terecht voor Papi & Penoze. In de seizoensopener kwam artiest Papi Mikey Dinero oog in oog te staan met illegale fokkers, buitenlandse puppyfarms en vooral heel veel zieke en verwaarloosde hondjes. En dat kon hij niet zomaar laten gaan: daarom besloot hij de misstanden vast te leggen en in gesprek te gaan met experts en slachtoffers.
Hoe goed dat misschien ook klinkt, niet veel mensen hadden er oren naar. Volgens Tina Nijkamp telde het programma slechts 57.000 kijkers.
Papi Mikey Dinero duikt op geheel eigen wijze in de wereld van illegale hondenhandel. Hij vroeg House of Animals om over onze onderzoeken te vertellen. Dat doen we natuurlijk graag! Ook onze partners in Hongarije komen aan het woord. Ik vind het een hele goede uitzending… pic.twitter.com/RKiGjyWut1 — Karen Soeters (@KarenSoeters) January 9, 2025
@mevrouwadvocaat oei dat is schokkend. Die Papi Mikey Dinero kende ik alleen van muziek geloof ik. Benieuwd hoe hij zo'n thema behandeld, als ik vanavond zou kijken — Rolf (@RolfHans2021) April 22, 2025
En dan was er natuurlijk nog Vandaag Inside, waar iets unieks gebeurde: niemand minder dan Johan Derksen ontbrak in de uitzending vanwege 'privéomstandigheden'. Hoe de in totaal 1 miljoen kijkers dat te horen kregen, hoor je in de video hieronder.
*De in dit artikel vermelde kijkcijfers zijn afkomstig van Tina Nijkamp, zij deelt dagelijks lineaire kijkcijferdata op haar Instagram-kanaal @tinanijkamp.
Alles over de Gouden Televizier-Ring verkiezing 2025
10:23GTST gaat dit jaar langer door dan verwacht
10:15Heleen van Royen gaat met BN'ers in gesprek over hun seksleven in Net5-programma Lieve Heleen
09:13Drielingenprogramma Meer dan Verwacht krijgt online spin-off
09:00De TV van gisteren: De vonken vliegen eraf tussen Svea en Joey uit Married at First Sight