TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bakkers klaar? Opgeven maar! Voor het jubileumseizoen van Heel Holland Bakt is Omroep MAX op zoek naar kandidaten en je kan je vanaf nu aanmelden.
Het tiende en dus jubileumseizoen van Heel Holland Bakt staat gepland, maar dan heeft Omroep MAX nog wel kandidaten nodig. Daarom halen presentator André van Duin en juryleden Robèrt van Beckhoven en Janny van der Heijden alles uit de kast in de oproep. Ze delen zelfs bijna hun mobiele nummers!
Heel Holland Bakt is al jaren een gigantische kijkcijferknaller bij Omroep MAX. Ook het laatste jubileumseizoen Heel Holland Bakt Nog Een Keer met oud-winnaars, die door Gwenn werd gewonnen, had steevast miljoenen kijkers.
Het nieuwe seizoen van Heel Holland Bakt moet in het voorjaar te zien zijn bij Omroep MAX op NPO1. Ook het programma Doorbakken is dan weer op de buis te zien.
Partnerbijdrage
Zet de bitterballen maar klaar en schenk jezelf een goudgele rakker in, want vanavond vanaf 20:30 uur is Het Holland Huis te zien op SBS6.
Herman van Veen over docuserie Herman van Veen 80!: 'Ik ben net zo nieuwsgierig als u'
09:32Sjoerd van Ramshorst gaat viral met dansje in Met het Mes op Tafel
08:57Ronnie Flex lacht geruchten rondom The Voice of Holland weg: 'Helemaal geen contact over'
08:28De TV van gisteren: Ouderwetse burenruzie om een schutting in Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
06:47Vanavond op TV: Flikken Maastricht, The headliner, Malavita