TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Voordat de wintereditie van De Verraders wekelijks te zien is bij Videoland, beleeft de special zijn primeur op RTL 4 op het tijdslot van Humberto. Tijl Beckand laat deze editie op een Drents landgoed aan zich voorbijgaan, Art Rooijakkers is dit keer de leider van het geniepige spel.
Hij introduceert in deze eerste aflevering nieuwe en spannende spelelementen en natuurlijk de twaalf kandidaten. Met onder meer Shelly Sterk, oud-hockeyer Ellen Hoog, Mocro maffia-acteur Iliass Ojja ('Taxi' in de serie) en misschien wel de leukste van allemaal: Romana uit B&B Vol Liefde. In het liefdesprogramma liet ze al snel merken dat ze het hart op de tong heeft en of ze nu een verrader is of niet, haar bijdehante gedrag kan sowieso een goede bliksemafleider zijn om zichzelf niet verdacht te maken.
Partnerbijdrage
Zet de bitterballen maar klaar en schenk jezelf een goudgele rakker in, want vanavond vanaf 20:30 uur is Het Holland Huis te zien op SBS6.
Herman van Veen over docuserie Herman van Veen 80!: 'Ik ben net zo nieuwsgierig als u'
09:32Sjoerd van Ramshorst gaat viral met dansje in Met het Mes op Tafel
08:57Ronnie Flex lacht geruchten rondom The Voice of Holland weg: 'Helemaal geen contact over'
08:28De TV van gisteren: Ouderwetse burenruzie om een schutting in Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
06:47Vanavond op TV: Flikken Maastricht, The headliner, Malavita