TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
Goed nieuws voor iedereen die heeft genoten van Het Hoge Noorden: er komt een tweede seizoen!
Dionne Stax is ook weer van de partij.
In Het Hoge Noorden gaat de presentatrice op bezoek bij Nederlanders die in Scandinavië een nieuw bestaan hebben opgebouwd. Ze volgt zes gezinnen die het ijzige Noorden kiezen om een inspirerend en avontuurlijk leven te leiden. Sommige families wonen daar al een tijdje, terwijl andere nog moeten vertrekken uit Nederland. Dionne verdiept zich in wat deze mensen beweegt om het roer volledig om te gooien.
De presentatrice licht alvast een tipje van de sluier op. "Het belooft weer echt geweldig te worden. Mooie beelden, ruige beelden, koude beelden. En ook hele mooie, warme, persoonlijke verhalen. En we gaan nóg noordelijker dus dat belooft wat."
Wanneer het nieuwe seizoen te zien is, is nog niet bekend.
Dit bericht op Instagram bekijken
Ben je dol op muziek die recht uit het hart komt? Zet dan vanaf 15 maart iedere zaterdag om 20:00 uur SBS6 aan voor Talent Unplugged.
Marleen de Rooy wordt eerste politieke duider bij NOS Journaal
13:51Will Koopman over start opnames Gooische Vrouwen: 'Wordt nog beter'
13:11Bram Krikke openhartig in nieuwe aflevering Open Casa met Robbert Rodenburg
10:55Een nieuw seizoen van De Rijdende Rechter gaat op deze datum van start
10:00Herman van Veen over docuserie Herman van Veen 80!: 'Ik ben net zo nieuwsgierig als u'