TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Harry (Daniel Radcliffe) ontdekt in Harry Potter and the Half-Blood Prince een oud boek. In dat boek staat: ‘Eigendom van de halfbloed prins’.
Samen met Perkamentus (Michael Gambon) duikt Harry diep in het duistere verleden van Voldemort, met groot gevaar voor eigen leven. Als hij ontdekt wie de Halfbloed Prins precies is, is dat een grote schok.
Behalve voor al die duistere perikelen is in Harry Potter and the Half-Blood Prince zeker ook plaats voor luchtige humor en zelfs liefdesverhalen.
“Als we het goed doen, zou dit de grappigste film tot nu toe moeten zijn”, vertelde Daniel Radcliffe aan MTV.
Er bloeit iets op tussen Harry en Rons jongere zusje Ginny. Hermelien (Emma Watson) wordt jaloers als Ron (Rupert Grint) zijn oog laat vallen op een ander meisje.
Daniel Radcliffe is zelf niet tevreden over zijn acteerprestaties in Harry Potter and the Half-Blood Prince. Tegen de Daily Mail zei de jonge acteur dat hij zijn eigen optreden nogal vlak vindt.
“Ik vind het niet fijn om Harry Potter and the Half-Blood Prince terug te zien, omdat ik gewoon niet zo goed speel in die film”, zei Radcliffe in 2014 tegen de Britse krant.
“Als ik de film terugkijk zie ik wat ik probeer te doen, maar het komt gewoon niet over.”
Partnerbijdrage
Na bijna drie jaar wachten is het zover: het zesde en (helaas) laatste seizoen van The Handmaid’s Tale is vanaf vandaag te zien bij Videoland.
Stem nu voor de kwalificatieronde van de Televizier-Ring Online-videoserie 2025
10:00De TV van gisteren: spraakmakende Opgelicht in de Liefde trekt nog niet veel kijkers
10:00Eveline Stallaart is Married at First Sight nog lang niet beu: 'Doe het met veel passie'
08:59Video: Vandaag Inside-mannen gieren om genietende Harry Mens
08:55Shownieuws: Anita Witzier onderging liquid facelift, bekijk de voor en na-beelden
Dune zou een ‘onverfilmbaar boek’ zijn. Toch slaagt Denis Villeneuve er behoorlijk goed in.