TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Muziek
Hij staat er goed op bij SBS want de man die bekend werd dankzij zijn vlogs op YouTube, presenteert vanaf 24 februari ook al Avastars op SBS6.
De BN'ers die op de talenten jagen zijn Angela Groothuizen, Tabitha, Nicky Romero (ook jurylid in Avastars), FLEMMING en Donnie. Zij proberen elk de vier beste zangers en zangeressen die voorbij komen in The Talent Scouts aan zich te binden.
De talenten zingen tijdens hun auditie een bewerking van een bekende hit, de scouts krijgen krijgen per aflevering 5.000 euro tot hun beschikking waarmee ze kunnen bieden op een talent. Het bedrag dat betaald wordt gaat naar het talent dat het kan gebruiken voor bijvoorbeeld zangles of advies om hun optreden beter te maken.
Na twee halve finales zijn er per scout twee artiesten of bands over. Daarna volgt een live finaleshow en daarin is het de kijker die de winnaar bepaalt. Voor hem of haar ligt er een wel hele leuke prijs klaar, een optreden op Pinkpop! En ook nog 25.000 euro om te investeren in hun carrière.
Talenten kunnen zich nog steeds inschrijven voor The Talent Scouts. Dat mag solo, als duo of als band en ieder genre muziek is welkom. Inschrijven kan via www.sbs6.nl/thetalentscouts.
The Talent Scouts is vanaf 7 april om 20.30 uur te zien op SBS6.
Heel jammer: Peter Pannekoek presenteert dit jaar niet het Gouden Televizier-Ring Gala
13:10Hélène Hendriks en Olcay Gulsen blij: deepfake-pornosite uit de lucht gehaald
13:08Uitvaart Rob de Nijs: 'Dit wordt een event, mede georganiseerd door Joop van den Ende in Amsterdam'
11:52Martien Meiland: 'Als die duiven maar niet schijten op mijn hoofd'
11:33Zien: Eerste beelden van mogelijk laatste seizoen Kopen Zonder Kijken met Martijn Krabbé