TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
In De Frogers: Happy Campers vertrok de familie vorige week in een kolonne richting Frankrijk om daar de oversteek te maken naar Engeland. Eenmaal geïnstalleerd op de camping is het toch nog even wennen voor ze.
Het grote avontuur is nu echt begonnen bij de familie Froger. In de eerste aflevering was te zien hoe iedereen zich voorbereidde op de trip door essentiële dingen in te pakken zoals de airfryers, veel bitterballen en spelletjes. Die zullen ze hard nodig hebben, want het is vooral overleven met dat typische Engelse weer.
Het zit de familie de eerste dagen niet mee. Ze zijn amper 24 uur op de camping of de camper van zoon Danny valt in het slot, terwijl de sleutels nog binnen liggen. De gereedschapskist van René moet eraan te pas komen en ook Danny’s 3-jarige dochter Fallon moet een handje helpen door via het raam naar binnen te klimmen. Na het ongelukje bij Danny, staan Didier en zijn vriendin Sammy voor een groot (en stinkend) probleem met hun camper.
Na de verschillende klusjes krijg je natuurlijk honger, maar de geplande bbq zit er niet in met deze storm en moet er dus voor vijftien man worden gekookt in de caravan van René en Natasja.
De nieuwe TLC-serie De Frogers: Happy Campers is elke woensdagavond om 20:30 uur te zien bij TLC en wekelijks vooruit te bekijken op discovery+.
Alles over de Gouden Televizier-Ring verkiezing 2025
10:23GTST gaat dit jaar langer door dan verwacht
10:15Heleen van Royen gaat met BN'ers in gesprek over hun seksleven in Net5-programma Lieve Heleen
09:13Drielingenprogramma Meer dan Verwacht krijgt online spin-off
09:00De TV van gisteren: De vonken vliegen eraf tussen Svea en Joey uit Married at First Sight