TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Bij RTL Boulevard lichtte presentator Carlo Boszhard al een tipje van de (bruids)sluier: er gaat heel wat veranderen bij Married at first sight.
Voorheen ging Boszhard een paar afleveringen lang het land door om mensen thuis te verrassen met het nieuws dat ze binnenkort voor het altaar staan. Dit seizoen komen alle deelnemers nietsvermoedend samen op wat ze denken dat een laatste testdag is. Wat blijkt: ze krijgen te horen dat ze allang geselecteerd en gekoppeld zijn. Maar niemand weet nog precies aan wie, wat voor heel wat verrassingen gaat zorgen als de echtparen elkaar later bij het altaar zien.
De bekende matchmakers als Eveline Stallaart (foto, rechts) en gedragsbioloog Patrick van Veen krijgen versterking van Anne Campagne. Deze relatiecoach moet de stellen bijstaan bij het overbruggen van de onwennige eerste fases van het liefdesexperiment. Het valt niet mee om ineens je leven met een wildvreemde te delen, zeker als je zelf ook je eigen valkuilen hebt. Campagne gaat helpen waar nodig.
En die hulp begint eerder dan ooit. De pasgetrouwde stellen gaan niet alleen op huwelijksreis, de matchmakers reizen in hun kielzog mee. Als er ter plaatse moeilijkheden ontstaan dan kunnen ze direct bijspringen om te voorkomen dat mensen, zoals in voorgaande seizoenen, na een teleurstellende eerste paar dagen al de handdoek in de ring gooien. Verder kon Carlo nog verklappen dat het tussen de matchmakers onderling ook stevig gaat botsen, maar dat vindt hij alleen maar goed: "Zonder wrijving geen glans."
Married at first sight begint op dinsdag 3 januari om 20:30 uur op RTL 4.
Partnerbijdrage
Zet de bitterballen maar klaar en schenk jezelf een goudgele rakker in, want vanavond vanaf 20:30 uur is Het Holland Huis te zien op SBS6.
Sjoerd van Ramshorst gaat viral met dansje in Met het Mes op Tafel
08:57Ronnie Flex lacht geruchten rondom The Voice of Holland weg: 'Helemaal geen contact over'
08:28De TV van gisteren: Ouderwetse burenruzie om een schutting in Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
06:47Vanavond op TV: Flikken Maastricht, The headliner, Malavita
23:07Caroline de Bruijn blikt terug op samenwerking met Bruni Heinke: 'Zo genoten'