TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Als hoofd van de verloskundeafdeling van een ziekenhuis heeft Ella (Kim van Kooten) een bevredigende baan, maar de werkdruk is hoog. Ook houdt ze graag wat uren over voor haar affaire met een getrouwde collega-arts. Maar als haar baas, afdelingsmanager Michael (Gijs Naber), laat weten dat er geen geld is voor extra personeel, ontdekt ze al vrij snel dat de werkdruk niet de enige reden is dat ze zich zo moe voelt.
De nieuwe ziekenhuisserie Dag en nacht is gebaseerd op een Deens voorbeeld waarin Sofie Gråbøl uit The killing de rol van Ella speelde. In de Nederlands-Vlaamse versie is die rol voor Kim van Kooten, die ook het Nederlandse scenario leverde. De set van de Deense serie werd voor de opnames afgebroken, naar Nederland verscheept en opnieuw opgebouwd.
De cast bestaat naast Kim van Kooten uit Nederlandse én Vlaamse acteurs zoals Benja Bruijning, Gijs Naber, Raymonde de Kuyper, Bianca Krijgsman, Maartje Remmers, Sadettin Kirmiziyüz, Daniel Cornelissen, Frieda Barnhard, Koen de Bouw, Jesse Mensah en Esther Scheldwacht.
Dag & Nacht is vanaf 12 april 2023 elke woensdag om 20:35 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1. De reeks is vanaf dan ook in zijn geheel te zien via NPO Plus.
Will Koopman over start opnames Gooische Vrouwen: 'Wordt nog beter'
13:11Bram Krikke openhartig in nieuwe aflevering Open Casa met Robbert Rodenburg
10:55Een nieuw seizoen van De Rijdende Rechter gaat op deze datum van start
10:00Roxeanne Hazes van start met Het Holland Huis: 'Ik wil geen flater slaan'
10:00Herman van Veen over docuserie Herman van Veen 80!: 'Ik ben net zo nieuwsgierig als u'