TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het Duitse RTL scoorde vorig jaar rond Kerst een enorme hit met de serie Sisi, een moderne versie van het levensverhaal van de geliefde keizerin. En dat is niet opgemerkt gebleven: de opnames voor een tweede seizoen gingen namelijk vrijwel direct van start om zes nieuwe afleveringen klaar te hebben vóór de feestdagen.
Het lijkt er dan ook op dat de nieuwe Sisi met Dominique Devenport in de titelrol en Jannik Schümann als keizer Frans Josef I een nieuwe kersttraditie is geworden. In Nederland zijn de afleveringen kort na de Duitse première te zien, met vandaag de laatste aflevering.
De geboorte van een zoon had voor stabiliteit en rust moeten zorgen in Oostenrijk, maar in plaats daarvan ontbrandt een machtsstrijd in Europa. Voor Sisi komt persoonlijk geluk op de tweede plaats: ze blijft opgesloten in een gouden kooi.
Vanavond op TV: Het Koningsdagconcert, Make up your mind, Pokémon Detective Pikachu
21:39Fans Flikken Maastricht in verwarring na laatste aflevering met Victor Reinier
19:18Ilja Gort reageert op einde wijnreeks: 'De NPO wordt gerund door dames en die hebben de pest aan mij'
15:51René van der Gijp geniet van column Angela de Jong over 'stumperds' bij Shownieuws (video)
14:14Kijkers van Eva genieten van 'De Grannies van Amsterdam': 'Slapen is zonde van de tijd'