TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Nu is alles afgelast. In ieder geval kan ik tot 1 juni in mijn agenda alles wegstrepen", zo zegt Rob in een interview met het AD. "Ik verdien geen moer. Mijn huur gaat door, telefoonrekeningen, mijn financiën veranderen enorm. Het is superkut en dat is een understatement. De Clubtour in april was bijna uitverkocht, maar is verplaatst naar oktober."
Rob is zich bewust van de impact die Wie is de Mol? op zijn carrière heeft. Op de vraag hoelang hij kan teren op die bekendheid zegt hij: "Op de Mol teer je niet, dat blijf je de rest van je leven. Iedereen die dat is speelt in de eredivisie. Je moet er wel aan werken, maar je blijft in de picture. Dus tot mijn 83ste ben ik de Mol."
Twee weken geleden werd bekend dat Rob de Mol was. Dit gebeurde tijdens een liveshow, die zonder publiek moest worden gemaakt vanwege de coronacrisis.
KZK-makelaar Alex van Keulen over zieke Martijn Krabbé: ‘Enorm gemis om hem niet meer om ons heen te hebben’
13:23Dit programma vervangt Chateau Meiland: La Dolce Vita op SBS6
11:09Alles over de Gouden Televizier-Ring verkiezing 2025
10:23GTST gaat dit jaar langer door dan verwacht
10:15Heleen van Royen gaat met BN'ers in gesprek over hun seksleven in Net5-programma Lieve Heleen