TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Hele generaties groeiden op met Te Land, Ter Zee En in de Lucht, de vrolijke spelshow voor de hele familie waar wekelijks miljoenen mensen naar keken. Het programma bestaat al een halve eeuw, alle reden om in Het Beste van 50 Jaar te Land, Ter Zee En in de Lucht de archieven te openen en terug te blikken op 230 afleveringen.
Naast een compilatie van hoogtepunten en bloopers komen ook bekende Nederlanders aan het woord over hun band met het programma. André van Duin was in de begindagen een vaste waarde als presentator en commentator van onderdelen als ‘Achteruitrijden’ en de ‘Caravanrace’, die altijd eindigden in chaos. Sommige deelnemers groeiden uit tot BN’ers: Johan Vlemmix werd bekend bij het grote publiek omdat hij meer dan honderd keer meedeed. (HH)
Het Beste van 50 Jaar te Land, Ter Zee En in de Lucht is op maandag 24 juni om 19:04 uur te zien op NPO 1.
Welke show heeft tussen 1 november 2024 en 31 januari 2025 de meeste indruk op jou gemaakt? Het is tijd om dat nu te laten weten!
Zien: René van der Gijp ontregelt VI met pikante anekdote
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, The tribute: Battle of the bands, The Lego Batman Movie
22:19Peter Gillis vervolgd voor meerdere mishandelingen, maar nieuw seizoen realityserie gaat door
21:43Jan Slagter over stoppen Spoorloos: 'Het kan gewoon niet meer' (video)
19:16Interview Victor Reinier over exit bij Flikken Maastricht: 'Heel verdrietig'