TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Slakken op het menu: voor de een een traktatie, voor de ander een gruwel. In Hugo Maakt Kennis: Frankrijk reist de naamgever van het programma naar de Bourgogne. Deze regio is onder fijnproevers niet alleen bekend vanwege de dijonmosterd en de coq au vin, maar ook vanwege zijn escargots. De wijngaardslakken uit deze streek worden over de hele wereld genuttigd.
Hugo onderzoekt hoe deze grootste Europese landslak kon uitgroeien tot een heuse delicatesse. Om antwoord te krijgen op deze vraag, spreekt hij onder meer met wijnboer Armand. Natuurlijk duikt Hugo ook nog even de keuken in.
Samen met zijn gastheer bereidt hij een feestmaal voor de dorpelingen van Chaudenay. Het spreekt voor zich dat de internationaal vermaarde slakken op tafel staan tijdens de dis.
Nieuwe docu Kees Momma vanaf deze dag te zien op Videoland
12:50Dit Winter Vol Liefde-gezicht is gevraagd voor Adam zkt. Eva VIPS
12:40SBS9 zendt The Saint uit ter ere van de overleden acteur Val Kilmer
12:26Shownieuws: Tooske komt niet meer bij na opmerking Evert over hondje van Máxima
11:14Clash in De Bondgenoten tussen Charissa en El Che: 'Hoe oud ben je nou?!'