TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Veertien Nederlandse vrouwen laten zich de kaas niet van het brood eten in de door mannen gedomineerde scheepvaartindustrie. Het nieuwe seizoen van realityprogramma Vrouwen die Varen biedt een inkijkje in het leven van deze stoere vrouwen.
De 45-jarige Jenny vaart dagelijks met haar amfibiebus toeristen door Rotterdam. In haar beste Duits vertelt Jenny haar gasten alles over haar prachtige thuisstad. Eenmaal terug op land is de werkdag voor Jenny nog lang niet voorbij.
Ze is naast stuurvrouw en stadsgids ook werkzaam als BABS. Het voltrekken van huwelijken is een van haar grootste passies. “Als jong meisje had ik al een voorliefde voor trouwerijen en het vak ambtenaar. Het meest buitengewone schip is voor mij het huwelijksbootje,” vertelt ze.
Vrouwen die Varen zie je vanaf woensdag 4 september wekelijks rond 20:20 uur bij PowNed op NPO 3.
Dit programma vervangt Chateau Meiland: La Dolce Vita op SBS6
11:09Alles over de Gouden Televizier-Ring verkiezing 2025
10:23GTST gaat dit jaar langer door dan verwacht
10:15Heleen van Royen gaat met BN'ers in gesprek over hun seksleven in Net5-programma Lieve Heleen
09:13Drielingenprogramma Meer dan Verwacht krijgt online spin-off