TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is ieder jaar weer een verrassing wie schuilgaan in de pakken van The masked singer, maar ook dit seizoen heeft de kostuumafdeling van de muzikale raadshow zich weer overtroffen. Ruben Nicolai lichtte in RTL Boulevard wat tipjes van de sluier.
Zonder teveel prijs te geven kon Nicolai al melden dat er dit seizoen een hele bijzondere Heks meedoet. Er is een exceptionele Kikker, er loopt een Paard door de gangen en ook de Mummie is van de partij. Ook gaf hij eervolle vermeldingen aan de Pinguïn en de Bijenkoningin.
Net als in het verleden start The masked singer met drie voorrondes waarin steeds 5 personages hun debuut maken. Een van de vijf verlaat de show al na hun eerste aflevering. Met het uitgedunde deelnemersveld wordt de strijd vervolgd.
The masked singer start op vrijdag 4 november om 20:00 uur bij RTL 4.
Alle kostuums op een rijtje:
Deze zeven BN'ers worden getipt voor Wie is de Mol? en ook de locatie lijkt bekend
11:24Shownieuws: dit zijn de vervallen huizen van Emile Ratelband in Arnhem
09:58De Bogaartjes laten zich uit over De Hanslers na familieruzie
09:12Heleen van Royen: 'Boeken zijn niet meer van deze tijd'
08:08De TV van gisteren: nek aan nek-race Dwars door de Pyreneeën en Expeditie Robinson